הרמת עפעפיים תחתונות

המערכת ע"י ב-23 באוגוסט 2017
אפעפיים

למי מומלץ לעבור הרמת עפעפיים תחתונות? מה היא העלות של הרמת עפעפיים? האם הרמת עפעפיים נעשית רק בעזרת ניתוח? כל המידע באתר!

ניתוחי עפעפיים נעשים כאשר יש צורך בתיקון, הרמה או עיצוב מחדש של העפעפיים למען שדרוג קוסמטי של הפנים או תיקון שדה הראייה. במהלך השנים העור בעפעפיים העליונים מאבד מהמתיחות שלו והעפעפיים התחתונות מתמלאות בכיסי שומן וקמטים, תהליכים אלו יוצרים פנים הנראות זקנות ועייפות אך ניתן להפוך אותם בעזרת הליכים פשוטים הנעשים במגוון רחב של מרפאות מקצועיות. להרמת עפעפיים מחירים גופניים נמוכים ובמקרים בהם יש צורך בהליך כירורגי, תקופת ההחלמה הינה קצרה ולא אמורה להיות מלווה בתופעות לוואי או כאבים חמורים.

העיניים הן אחד מהחלקים המשפיעים ביותר בפנים שלך, אנחנו מזמינים אותך להחזיר לעצמך את העיניים האמתיות שלך. עכשיו זה הזמן שלך למלא את הפרטים בטופס ולשמוע על האפשרויות שלך מהמרפאות המובילות הרלוונטיות ביותר עבורך.

מה עושים במהלך ניתוח להרמת עפעפיים תחתונות

לניתוח להרמת עפעפיים מחירים גופניים שוליים אך בשל המיקום העדין שלו, מרבית הרופאים מעדיפים שהוא יעשה תחת הרדמה כללית. במהלך ניתוח להרמת עפעפיים תחתונות ניתן לשלב הליכים קוסמטיים שונים בפנים הכוללים הרמת עפעפיים עליונות. בזמן הניתוח, הרופא המנתח ישנה את מבנה העפעפיים שלך כך שיתאימו לציפיות ולדרישות שלך לפני הכניסה לניתוח. בכדי להגיע למראה המושלך עבורך, הרופא המנתח ישאב שומן ויסיר עודפי עור ושריר אשר מכבידים על העפעפיים שלך ופוגעים במראה הפנים. למדריך המלא בנושא הרמת עפעפיים לחצו על הקישור.

ניתוח להרמת עפעפיים מחירים

לניתוח להרמת עפעפיים מחירים אשר משתנים בין המרפאות השונות עקב מבצעים והסכמים עם קופות החולים. בכדי למצוא את הטיפול ואת המחיר הנכונים ביותר עבורך, מומלץ מאוד ליצור קשר עם מספר מרפאות ולהשוות בין המחירים, הטיפולים ואיכות התוצאה המובטחת. כבר בשיחת הטלפון הראשונית ניתן לשמוע על המחירים בהם המרפאה מבצעת הרמת עפעפיים והאם יש לה הסדר עם קופת החולים שלך, הסכמים עם קופות החולים יכולים לזכות אותך בסיוע במימון ההליך ואף בסבסוד מלא שלו. עכשיו זה הזמן שלך למלא את הפרטים בטופס ולקבל את כל המידע בנוגע להרמת עפעפיים תחתונות בכדי לעשות את ההחלטה הנכונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *תגובות אחרונות

הכי משותפים

יש לך עסק שפונה לאמהות? פרסמו אותו אצלנו בחינם!