חזיות הנקה: מידע ויתרונות

המערכת ע"י ב-22 במרץ 2018

על פי הערכה מדי שנה, עולה מספרן של האימהות אשר בוחרות להניק, למעשה היום אנחנו נמצאים במצב בו רק אחת מכל תשע נשים מסרבת להניק. על פי נתונים של משרד הבריאות, רק 50 אחוז מהנשים מתמידות בכך אחרי השנה הראשונה, יש סיבות שונות מדוע נשים בוחרות להפסיק.

מכל הסיבות, היום אנחנו יודעים שבכל מה שקשור ללבוש, ובמילים אחרות לחזיות, אין קשר להחלטה להפסיק. מדובר על החלטה שנובעת מסיבות מגוונות, חלקן קשורות לרצון לגמול את התינוק כמה שיותר, במקרים אחרים מדובר בכך שהאישה חוזרת לעבוד ולכן היא מעדיפה לבחור בתחליפים על מנת שהמעבר יהיה חלק.

לא במקרה ציינו שללבוש אין שום חלק בהחלטה, מאחר ועם השנים אפשר לראות חידושים ושיפורים שונים שמאפשרים לנשים שבוחרים להניק, לעשות זאת בצורה הרבה יותר קל ופשוטה. כך למשל, אפשר לראות שיש לכל הנושא של חזיות הנקה, יתרונות רבים אשר עוזרים לנשים להניק את תינוקן, בצורה נוחה ופשוטה.

לפני שנציג כמה דוגמאות לכך, יש לציין שתי עובדות חשובות בנושא, הראשונה, היום אפשר לקנות חזיות הנקה במגוון רחב של חנויות ואתרי אינטרנט שעוסקים, הן בכל מה שקשור לחזיות והלבשה תחתונה לנשים והן בכל מה שקשור למוצרי תינוקות ואימהות (כולל חנויות שמיועדות ספציפית לנשים בהריון ואחרי לידה), כמו כן, אנחנו יכולים למצוא מידות רבות של חזיות מסוג זה, כלומר, אין הגבלה בנושא, להבדיל מסוג ביגוד אחר.

יתרונות של חזיות הנקה

היתרון הגדול של חזיית הנקה, שהיא מאפשרת פתיחה ונעילה מהירה. להבדיל מחזיות רגילות שלוקחות זמן לשים ולהוריד, כאן מדובר על חזייה שמיועדת לצורכי הנקה, והיא מיועדת לכך שיהיה קל ומהיר לפתוח חלק ממנה ולסגור אותה בסיום ההנקה כמה שיותר מהר. ניתן לפתוח את החזייה ביד אחת, זאת על מנת שיהיה ניתן להניק את התינוק כמה שיותר מהר כשהוא רעב, על מנת להרגיע אותו.

יתרון גדול אחר, מדובר על חזייה שמאוד תומכת בגב ומאפשרת לשמור על מבנה של החזה גם אחרי תקופת ההנקה. לא מדובר בחזייה שלוחצת על הגוף, אלא להיפך, מדובר בחזייה משוחררת ונוחה. להבדיל מחזיות אחרות, אפשר גם לישון עם החזייה מבלי להרגיש אי נוחות, ובמקרה של דליפת חלב, החזייה סופגת את זה.

יתרון נוסף של החזייה, היא שומרת על פרטיות. כלומר, גם אם האישה תחליט להניק במרחב הציבורי, עדיין הדבר יעשה בצורה דיסקרטית יחסית, לא מדובר בתהליך שעלול להביך את האישה ולגרום לה אי נוחות.

כמו שציינו, החזייה מגיעה במידות שונות וכן היום אפשר למצוא חזיית הנקה בעיצובים שונים, כמו כן אפשר למצוא חזיית הנקה עם ברזלים, חזיית הנקה מרופדת ועוד. כל סוג של חזיית הנקה יכולה להתאים למה שהאימא מחפשת על מנת שיהיה לה נוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *תגובות אחרונות

הכי משותפים

יש לך עסק שפונה לאמהות? פרסמו אותו אצלנו בחינם!