ילד ראשון? מה הציוד ההכרחי לרכוש?

המערכת ע"י ב-28 בפברואר 2019

הילד הראשון הוא רק ההתחלה של החוויה שקשורה בהקמת המשפחה החדשה שלכם. אבל הוא עלול גם להביא איתו חששות שונים, כמו לדוגמה – מה קונים? מה הכרחי שיהיה בבית ברגע שתחזרו הביתה לראשונה עם הרך הנולד? איך בוחרים את המוצרים הנכונים ביותר עבורינו? ובכן, במיוחד בשבילכם ריכזנו רשימת של מוצרים שהכרחי לרכוש רגע לפני  – הרגע הגדול.

סל קל / מושב בטיחות לתינוק ברכב

בואו נתחיל מהפריט ההכרחי ביותר שכדאי שיהיה לכם לפני שאתם יוצאים מבית החולים – סל קל או במילים אחרות, מושב בטיחות לתינוק ברכב. למה מיקמנו את הפריט הזה בראש הרשימה? ובכן, מהסיבה הפשוטה שבתי החולים אינם יאפשרו לכם לשחרר את התינוק מבלי שיהיה ברשותכם סל קל שתוכלו להושיב בתוכו את התינוק בנסיעה חזרה הביתה. בסופו של יום, מדובר בבטיחות של תינוקכם, לכן אפילו מבלי להתחשב בפרוצדורות הראשונות של בתי החולים – כדאי עוד היום להוסיף את מושב הבטיחות לרשימת הקניות. איפה ניתן לרכוש סל קל? ובכן, בחנויות לתינוקות תוכלו למצוא מגוון עצום שיענה על כל הצרכים שלכם.

עגלת תינוק

נכון, זה נראה כמעט מובן מאליו שבעת הביקור שלכם בחנויות לתינוקות תקנו גם עגלת תינוק חדשה לרך הנולד. אבל אנחנו פה כדי להזכיר לכם שלא משנה מה הטרנד החדש בעגלות תינוקות, מה הצבע של העגלה וכמה יפה היא נראית – בסופו של יום עגלת התינוק צריכה לשמש כמעין "זרוע חמישית" עבורכם ולכן היא חייבת להתאים את עצמה לצרכים שלכם ולא להפך. אין לכם הרבה מקום אחסון בבית? אולי משתלם לכם לקנות עגלה מתפרקת. הרבה שעות לבד עם התינוק שכוללות נסיעות ברכב? עגלה שמתקפלת בלחיצת כפתור אחת יכולה להוות הפתרון האולטימטבי שיחסוך לכם הרבה עבודה. וזה מבלי לשכוח שלכל מקום שלא תלכו עם התינוק תצטרכו לסחוב איתכם תיק החתלה ותיק נוסף עם בגדים להחלפים, מוצצים ובקבוק לתינוק. לכן, שווה להתעקש על עגלה יציבה, חזקה ופרקטית.

מוצרים לאמבטיה

החל מאמבטיה לתינוק עם חצובה ועד מד חום שיעזור לכם לוודא שהמים נמצאים בטמפרטורה הנכונה לפני שאתם מקלחים את הבייבי שלכם – אל תשכחו לקנות מוצרי הכרחיים לאמבטיה שייעזרו לכם לשמור על ילדכם בזמן האמבטיה. זכרו שבשום שלב אסור להשאיר תינוק לבד באמבטיה, גם בגילאים מתקדמים יותר. בחנויות לתינוקות תוכלו למצוא את כל הדברים שתצטרכו – כדי להעניק לילדכם אמבטיה נעימה ובטוחה.

בקיצור, כל מה שנותר להגיד הוא – בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *תגובות אחרונות

הכי משותפים

יש לך עסק שפונה לאמהות? פרסמו אותו אצלנו בחינם!